Vyberte si vhodné úchytky do kuchyně

Při rekonstrukci nebo pořizování nové kuchyně je třeba dbát na na spoustu věcí. Je potřeba vybrat dvířka do kuchyně či pracovní desku. Důležitou součástí kuchyně, jsou také úchytky. Ty dodají vaší kuchyni šmrnc. A na ty se v našem článku zaměříme.

 

Druhy úchytek

Kuchyňských úchytek existuje celá řada. Přestože je ale výběr značně široký, není vždy lehké najít správné úchytky, které se Vám budou do Vaší kuchyně hodit.

Druhy úchytek podle materiálu

Na trhu nalezneme úchytky kovové, plastové, keramické, dřevěné, porcelánové nebo z kůže či ze skla.

Druhy úchytek podle stylu

Úchytky je také možné nalézt v různých stylech. Jedná se např. o rustikální úchytky, skandinávské, retro styl, vintage, provence, venkovský, minimalistický, industriální nebo moderní styl úchytek.

Druhy úchytek podle povrchu

Úchytky je také možné pořídit v mnoha povrchových úpravách a barevných úpravách. Jedná se např. o bílé, lesklé, chromované, matné, černé, černé, titanové, nerezové, antracitové, hliníkové, starozlaté, starostříbrné apod. Proto by neměl být problém nalézt takové úchytky, které se Vám budou do interiéru.

Další parametry

Úchytky se dají pořídit v mnoha rozměrech, od 16 mm do 320 mm, takže záleží jen na Vás, jak velké úchytky zrovna potřebujete. Cena, za kterou se dají úchytky pořídit je také různá. Pohybuje se od několika desítek korun až po několik stovek korun. Záleží jen na Vás, kolik jste ochotní do jejich koupě investovat.

Joomla SEF URLs by Artio